Svjetsko prvenstvo

17/06/2023

FOTOGRAFIJE: Evo novog Nacionalnog atletskog centra u Mađarskoj!

Sportaše sada čeka potpuno nova staza za trčanje. #inovacija #sport #atletika #svjetsko prvenstvo
25/01/2023

FOTOGRAFIJE: Budimpešta uskoro dobiva prekrasan novi park

Pogledajte nekoliko lijepih slika u našem članku! #Mađarska #dailynewshungary #csepel #park #zeleni #sport
21/07/2022

Torba mađarskih timova pobijedila je na svjetskom prvenstvu u robotici

Tim mladih Mađara osvojio je prvo i drugo mjesto na Svjetskom prvenstvu za juniore RoboCup održanom u Tajlandu. #Mađarska #dailynewshungary #tajland #robotika #nagrada #prvenstvo
18/07/2022

Áron Szilágyi osvojio zlatnu medalju u pojedinačnom mačevanju!

Szilágyi sada može osvojiti naslov svjetske prvakinje uz svoje olimpijske i europske naslove!!! 🇭🇺🤺🥇 #DailyNewsHungary #Mađarska #zlatnamedalja
08/07/2022

Kanadska plivačica kaže da se drogirala na Svjetskom prvenstvu u Budimpešti

"Ali onda se ničega ne sjećam. Postoji taj prozor od četiri do šest sati u kojem se ne mogu sjetiti ničega." #Mađarska #dailynewshungary #fina #svjetsko prvenstvo #budimpešta #kanada #opasnost #droga
06/07/2022

Vodeni sport – Čelnik FINA-e zahvaljuje Orbánu na uspješnim svjetskim prvenstvima

Husain Al-Musallam, predsjednik FINA-e, poslao je pismo premijeru Orbánu u kojem mu zahvaljuje na uspješnoj organizaciji 19. FINA Svjetskog prvenstva. #Mađarska #dailynewshungary #fina #svjetskoprvenstvo #budimpešta
05/07/2022

Mađarska šahovska legenda Polgár pobijedila norveškog šahovskog svjetskog prvaka!

Međunarodna velemajstorica iz Mađarske Judit Polgár pobijedila je aktualnog šahovskog prvaka Magnusa Carlsena! #Mađarska #dailynewshungary #šah #svjetskiprvak #igra #sport #Španjolska
12/02/2022

Mađarski slastičar među najboljima na svijetu!

Mađarski slastičar Attila Menyhárt pobijedio je na srednjoeuropskom krugu World Chocolate Masters. U listopadu će sudjelovati na svjetskom finalu najvećeg međunarodnog natjecanja slastičara u Parizu. 🇭🇺🧁🍰🇫🇷 #pecivo #čokolada #slatko #natjecanje #pariz #francuska #mađarska #dailynewshungary
27/12/2021

Mađarski talent u Verstappenovoj bivšoj momčadi!

Mladi mađarski talent potpisao za Verstappenov bivši F3 tim!
22/07/2021

Rukometna reprezentacija SAD-a imat će mađarskog izbornika

Ona ima "nevjerojatno igračko i trenersko iskustvo svjetske klase" #USAHandballTeam #Hungary #sports #handball #USA #EdinaSzabó #dailynewshungary
29/04/2021

'Zugzwang': Poljski dužnosnik nacrta se ispričava nakon uklanjanja ruske zastave

Rusima je zbog doping sankcija zabranjeno koristiti svoju zastavu. #Svijet #Poljska #Rusija #skandal #propuh
28/12/2020

U 2021. godini u Mađarsku stiže nekoliko međunarodnih sportskih natjecanja

Za koju se najviše veselite? ???️⚽?? #DailyNewsHungary #Sportska skala
05/05/2020

Europsko prvenstvo u vodenim sportovima koje će se održati sljedećeg svibnja u Budimpešti

Europsko prvenstvo u vodenim sportovima koje će se održati sljedećeg svibnja u @Budapest @SwimmingWorld @Fina
04/05/2020

Velika nagrada Mađarske F1 održava se bez gledatelja

"Ne možemo održati 35. Formulu 1 Veliku nagradu Mađarske pred gledateljima unatoč svim našim naporima" @f1 @HungaroringF1
13/12/2019

Vlada i skupština općine dogovorili uvjete za Svjetsko prvenstvo u atletici 2023

Središnja #vlada i novo vodstvo #Budimpešte mogli bi postići konsenzus o #razvojnim projektima vezanim uz zdravstvo u #Budimpešti
28/11/2019

Budimpeštansko vijeće glasalo je za potporu Svjetskom prvenstvu u atletici

Glavna skupština jednoglasno je izglasala podršku planovima za domaćinstvo Svjetskog atletskog prvenstva 2023.! #Budimpešta #Mađarska #sport
10/11/2019

Bivši prvaci lobiraju za Svjetsko atletsko prvenstvo 2023. koje će se održati u Budimpešti

"Uvjereni smo da bi organizacija ovako velikog međunarodnog #natjecanja mogla ne samo povećati ugled #Mađarske, već i potaknuti interes mladih za #sport"
22/10/2019

Nevjerojatno: Mađarska legenda kanu maratona osvojila svoju 20. zlatnu medalju

Čestitamo! Renáta Csay službeno je najuspješnija veslačica #kanu maratona ikada! #Mađarska #Mađarski #prvak #ponosan
27/08/2019

Mađarska osvojila 6 zlata i 12 olimpijskih kvota na Svjetskom prvenstvu u kajak-kanuu u Szegedu – fotografije

Mađarska kiša medalja! :) #Kajak #Kanu
07/08/2019

Mađarska je spremna ugostiti 'baš svaki' sportski događaj

"Bio je jedan od naših glavnih ciljeva dovesti što više međunarodnih sportskih događaja u Mađarsku"